BitAMG 3.0 Ai İncelemesi – Tam İnceleme 2023

BitAMG 3.0 Ai İncelemesi – Tam İnceleme 2023

BitAMG 3.0 Ai, kripto para birimleriyle ilgili yatırım yapmayı düşünenler için harika bir platform olan BitAMG 3.0 Ai hakkında büyüleyici detaylar içeren bir yazılımdır. Özellikler olarak gerçek zamanlı piyasa veri analizi, özelleştirilebilir parametreler ve yapay zeka tarafından oluşturulan kripto sinyalleri, bu ticaret platformunun bir parçası olduğu görünmektedir. Ancak, bu ticaret platformunun benzersiz yönü, üç benzersiz modun varlığı sayesinde ortaya çıkmaktadır. Her modun kendi analiz yöntemi bulunmaktadır. Lite modunda, iddia edildiğine göre, istikrarlı, düşük riskli getiriler sağlamak için iki hareketli ortalama bulunmaktadır. Standart modda, ticaretteki AI kripto botu, göreceli güç endeksi ve stokastik osilatör gibi momentum göstergelerini uygular. Son mod, görünüşe göre Pro modudur. Risk alanlar için tasarlanmış ve yüksek getiriler sunan bu mod, işlemleri yapmak için belirli bir fiyat aralığı veya desen kullanır. Burada dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli faktör, bir kazanma oranı hakkında hiçbir bahsedilmiyor olmasıdır. Web sitesi sadece bir APY belirtmektedir. Yıllık Yüzde Rendite (APY), staking ödülleri ile ilişkilendirilmiştir. Ancak burada, bu getirilerin, kullanıcıların platform üzerinde işlem yapmaya başladıklarında elde edebilecekleri tahmini kazançlarla eşdeğer olduğu belirtilmektedir.

BitAMG 3.0 Ai Pros & Cons

Pros:

 • İddialara göre, ticaretin üç farklı modunu kullanarak yüksek APY sunar
 • Tamamen otomatik bir ticaret deneyimi sunar
 • Parametrelerin özelleştirilebilir olduğu iddia edilmektedir
 • Kişiselleştirilmiş ticaret deneyimi mevcuttur
 • Gerçek zamanlı piyasa değerlendirmesi mevcuttur
 • Çeşitli cihazlarda kullanılabilir
 • Tam müşteri desteği sunar

Cons:

 • Ücret detayları mevcut değil
 • Kurucular hakkında detaylar yok

Nasıl Çalışır?

BitAMG 3.0 Ai, piyasaya giriş ve çıkış yapmak için en iyi zamanları tarayan ve ardından özelleştirilmiş parametrelere göre işlem yapan standart bir kripto ticaret botu uyguladığını bazı diğer platformlardan daha kapsamlı bir şekilde açıklamıştır. Lite moddan Pro moda kadar +30% APY ile +361% APY arasında değişen APY sunar. Her mod, işlemleri gerçekleştirmek için farklı bir gösterge uygular ve farklı sonuçlar verir. Resmi web sitesi, yatırımcıların hangi tür ticaret yöntemini seçeceklerine yardımcı olması için bir APY hesaplayıcısının olduğunu belirtir. “Daha yüksek bir APY’nin aynı zamanda daha yüksek bir risk anlamına geldiğini göz önünde bulundurmalısınız,” diyor TradeGPT. Bu hizmetlere erişim için, BitAMG 3.0 Ai için gerekli olan asgari depozitoyu yapmanız gerekmektedir. Ayrıca, bu tür siteler genellikle bir demo ticaret hesabı ile birlikte gelirler. Ancak, ayrıntılar BitAMG 3.0 Ai AI uygulaması için mevcut değildir. Ticaretin her yerden erişilebilir olduğu söylenmektedir, çünkü site tüm cihazlarda kullanılabilir durumdadır. Bununla birlikte, web sitesi ayrıca kendi mobil uygulamasını çok yakında piyasaya süreceğini belirtir. Bu karma faktörler nedeniyle, yatırımcıların bu platformu kullanırken dikkatli olmaları gerekmektedir.

BitAMG 3.0 Ai AI Öne Çıkan Özellikler

BitAMG 3.0 Ai‘nın iddia ettiği başlıca özellikler şunlardır:

 • APY’ye Dayalı Getiriler
 • Standard getiri modundan saparak, BitAMG 3.0 Ai iddia edildiğine göre yatırımcıların seçtikleri modlara göre 30% ile 361% arasında değişen APY ödülleri sunmaktadır.
 • Gerçek Zamanlı Piyasa Veri Analitiği
 • Web sitesine göre, BitAMG 3.0 Ai uygulaması, kullanıcılara anlık bilgiler ve analizler sunmak için gelişmiş yapay zeka algoritmalarını kullanarak piyasa verilerini gerçek zamanlı olarak toplamaktadır.
 • Özelleştirilebilir Parametreler
 • BitAMG 3.0 Ai, kullanıcıların AI kripto ticaret botunun parametrelerini özelleştirebileceklerini iddia etmektedir.
 • Test Edilmiş Ticaret Stratejileri
 • Web sitesine göre, ticaret sistemi 915 milyondan fazla işlem üzerinde test edilmiştir. Ayrıca, bir sipariş yerleştirirken 12 pazar göstergesini dikkate alır.

BitAMG 3.0 Ai Hakkında Sık Sorulan Sorular

BitAMG 3.0 Ai Meşru mu veya Bir Dolandırıcılık mı?

Evet, BitAMG 3.0 Ai meşru bir platformdur.

BitAMG 3.0 Ai Asgari Yatırım

Platformun asgari yatırım miktarı $250’dir.

BitAMG 3.0 Ai Müşteri Hizmetleri

Platform, iddiaya göre telefon ve e-posta yoluyla 7/24 müşteri desteği sunmaktadır.

BitAMG 3.0 Ai Nasıl Kullanılır?

Para Yatırma

Yatırımcıların BitAMG 3.0 Ai hesaplarını etkinleştirmek için minimum $250 tutarında bir depozito yapmaları gerekmektedir. Platformun web sitesinde, banka transferleri, kredi kartları, e-cüzdanlar ve kripto ödemelerinin depozito ücretleri olmadan kabul edildiği belirtilmektedir.

Demo Hesabı Kullanma

Yatırımcılar, gerçek ticarete hemen geçebilseler de, BitAMG 3.0 Ai onları platformu nasıl kullanacaklarını öğrenirken demo ticaret ile başlamalarını teşvik etmektedir. Bu, algoritmanın nasıl çalıştığını görmelerini ve performansını gerçek parayı riske atmaksızın izlemelerini sağlar.

Ticarete Başlama

Yatırımcılar BitAMG 3.0 Ai’yi kullanmayı rahat hissettiklerinde, canlı ticareti etkinleştirebilirler. Algoritma, işlemleri tanımlamaya ve gerçek para ile kullanıcı hesabından işlem yapmaya devam edecektir.

Para Çekme

Yatırımcılar, fonlarını hesaplarında daha fazla işlemde kullanmak üzere bırakabilir veya herhangi bir zamanda bir kısmını çekebilirler. Bir çekim talebi yapın ve BitAMG 3.0 Ai, fiat para birimleri için 12-24 saat, kripto ödemeleri için anında işlem yapacağını belirtmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *